bursa evden eve nakliyat altaş özel ambalajlama
Bursa Ofis Taşımacılığı
19 Ocak 2016
bursa tekstil taşımacılığı altaş
Bursa Depolama Hizmetleri
19 Ocak 2016

Bursa Paketleme Hizmetleri

bursa evden eve nakliyat altaş ambalajlama

Bursa Paketleme Hizmetleri

Ambalaj ve Paketleme Hizmetleri

Ofis, Büro nakliyatın en önemli ve ilk aşaması ambalajlamadır. Muhtelif eşyalarınızın gerekli ambalaj malzemeleriyle ambalajlanıp Ofis, Büro nakliyat işlemi için hazır hale getirilmesi eşyanın zarar görmemesi açısından son derece önemlidir. Altaş nakliyat olarak ambalajlamaya çok önem vermekteyiz. Kullandığımız hava kabarcıklı naylon, kraft kâğıdı, ambalaj kâğıdı, streç film, karton koli gibi malzemeler eşya taşımak için özel olarak üretilmiş malzemelerdir.

  • Teknolojik malzemelerde köpüklü ambalaj malzemesi kullanılır.
  • Kristal ve cam eşyalar için yüksek mukavemetli karton, mukavva ve plastik variller,
  • Giyecekler için yatay ve askılı yüksek boylu koliler,
  • Mobilya ve beyaz eşyalar için balonlu naylon, üç katlı kraft kağıt
  • Kırılacak malzemeler havalı naylon ve farklı cinslerde kağıtlara sarılarak özel olan mukavva kutulara yerleştirilir.
Profesyonel bir ekip ve eşya cinsine göre değişen muhtelif ambalaj malzemeleri ile titiz bir çalışma ortaya koyup, siz eşya sahiplerinin zahmetsiz bir taşıma gerçekleştirerek derin nefes alabilmenizi sağlamak, biz nakliye şirketlerinin de size en sağlıklı hizmeti vermiş olmanın gururunu yaşayabilmek en önemli ve değişmez hedefimizdir.

Bursa Evden Eve Nakliyat olarak evden eve nakliyat, ofis taşıma, ticari firmaların nakliyat işlemlerini büyük bir titizlilikle yapmaktayız. Nakliyat sırasında eşyaların kolilenmesi ve paketlenmesi nasıl yapıldığı hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

Taşınma günü evinize gelen elemanlarımız bütün eşyalarınızı büyük bir titizlilikle eşyalarınızı toparlayacak. Toplanan eşyalar özel olarak hazırlanmış ambalajlara sarılarak paketlenecek.

Kolileme işlemleri sırasında kullandığımız malzemeler Avrupa’dan ithal olarak getirdiğimiz ürünlerdir. Bu ürünler sadece nakliyat işlemlerinde kullanılmaktadır.

Taşıma işlemleri bittiğinde tek kullanımlık olan ürünler atılmakta diğer ürünler temizlenerek diğer taşıma da kullanılmaktadır. Paketleme hizmetleri ile ilgili daha çok bilgi edinmek için galeri bölümünü ziyaret ederek resimlere bakabilirsiniz.

Özellikle dolaplarınızın sökülüp paketlenmesi ve onların zarar görmeden nakliyat araçlarımıza indirilecektir.  Dolap kapakları ambalajlandıktan sonra asansörlü taşıma sistemiyle araçlarımıza indirilecektir.

Takım elbise, gömlek, kaban veya kırışma ihtimali olan giysiler özel dizayn edilmiş askılı taşıma kutularına yerleştirilecektir. Böylelikle eşyaların kırışması veya zarar görmesi engellenmiş olacaktır.

Eşya paketlenmesinde elemanlarımız büyük bir titizlikle çalışmaktadır. Yapılan işlemlerde kesinlikle bir sorun çıkmamaktadır. Nakliyat sırasında çalışan elemanlarımız uzun yıllardır nakliyat sektörde olan ve bizimle uzun yıllardır çalışmaktadır.

Ambalajlama işlemleri hijyenik ve kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Sorunsuz ve eşyaların zarar görmeden taşınmasını istiyorsanız bizleri tercih ediniz.