bursa asansörlü nakliyat altaş
Bursa Asansörlü Evden Eve Nakliyat
19 Ocak 2016

Bursa Evden Eve Nakliyat

bursa asansör kiralama altaş

 

ALTAŞ BURSA EVDEN EVE NAKLİYAT

Altaş Bursa Evden Eve Nakliyat kaliteli ve tecrübeli personeli ile Bursa İli ve ilçelerinde değerli Bursa halkına , esnafına 7 den 70 e hizmet sunmaktan gurur duymaktadır. Altaş Bursa Evden Eve Nakliyat taşıma esnasında Ekspertiz hizmeti ile müşterilerinin memnuniyetini üst sıralara taşımayı misyon olarak benimsemektedir. Bursa halkı için kaliteli hizmet sunmaya gayret göstermekteyiz. Altaş Nakliyat eşyalarınızı taşırken bir nevi keyif haline getirmektedir. Evden Eve Nakliyat tamamen Altaş nakliyatın işidir. Bizleri mutlaka arayın siz değerli müşterilerimizi ofisimizde ağırlamaktan gurur duyacağımıza emin olabilirsiniz. Aramak sizden Evinizi tertipli sigortalı ve düzenli bir halde yerine ulaştırmak bizden. Sizlere bir telefon kadar yakınız. 0 224 223 21 94 – 0 535 675 44 65Altaş Bursa Evden Eve Nakliyat  sizin aile dostunuz.

bursa-evden-eve-nakliyat6

Altaş Bursa Evden Eve Nakliyat olarak otuz yılı aşkın bir süredir sizlere var olan standartların üzerinde bir nakliyat hizmeti veriyoruz.Şehiriçi ve şehirlerarası taşımacılık hizmeti veren firmamız, ilke olarak her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlamaktadır.
Nakliyat işleminde en önemli husus karşılıklı olan güvendir.Bizler siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için yaptığımız tüm nakliyat işlemlerinde son derece titiz ve dikkatli davranıyoruz.
Öncelik olarak taşımacılık işlemi için ekspertiz hizmetimizi sizlere ulaştırıyoruz. Ekspert personelimiz bulunduğunuz adrese geliyor ve eşyalarınızı inceliyor. Eşyalarınız incelendikten sonra eşyalarınızın boyutunu kapsayacak bir araç seçiliyor. Geniş araç filolarımızdan seçilen aracımız sizlerin belirlediği tarihte kapınızın önünde yerini alıyor. O tarih geldiğinde de personellerimiz gerekli ekipmanları alarak sizlerin bulunduğu konuma geliyor. Müşterilerimizin en hassas olduğu noktalardan birisi de eşyaların taşınırken karşılaşabileceği hasarlardır. Altaş Nakliyat olarak bizler mobilyalarınızın görebileceği hasarı engellemek için eşyalarını taşımadan önce paketliyoruz. Eşyalarınız personellerimiz tarafından özel ambalajlarımızla büyük bir özen ve dikkat çerçevesinde paketleniyor. Eşyalarınız paketlenme işleminin ardından aracımızın içerisine kadar taşınıyor. Paketlediğimiz eşyalarınızı hacimlerine uygun olarak belirlediğimiz aracımıza yerleştiriyoruz. Gerekli ekipmanlar yardımıyla aracımıza yerleştirilen eşyalarınız yeni adreslerine doğru yola çıkıyor.

Eşyalarınızı yeni adreslerine doğru yollarken sizleri geride memnun bir şekilde bırakıyoruz. Eşyalarınız yeni adreslerine ulaştığı zaman öncelikle dairenizin içerisine kadar taşınıyor ardından eşyalarınız paketlediğimiz ambalajlarından arındırılarak kurulumları gerçekleştiriliyor. Kurulumları gerçekleştirilen eşyalarınız hiçbir hasar görmeden sizlere teslim ediliyor.

Altaş Bursa Evden Eve Nakliyat olarak sizlere yıllardan beri kaliteli hizmet veriyoruz ve sizlerin desteği ile de vermeye de devam edeceğiz. Firmamız olarak alanında uzman personellerimiz, araç filomuz ve son derece modern ekipmanlarımız ile sizlere nakliyat sektöründe var olan standartların üzerinde hizmet vermeye devam ediyoruz.Sizlere sunduğumuz bu kaliteli hizmetten yararlanmak için tek yapmanız gereken iletişim kısmında bulunan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşmanız.Sizlere bir telefon kadar yakınız!

 

ALTAŞ NAKLİYAT SİZİN NAKLİYECİNİZ….!

 

 Evden Eve Nakliyat uzmanlık ister, tecrübe ister. Uzun yıllardan beri Nakliye dünyasında varlığını sürdüren ve ulaştığı kitleyi daha çok artırarak Hizmetlerine devam eden Altaş Nakliyat, Yaptığı işte son derece başarılıdır. Evden eve Nakliyat’ta programlı ve düzenli Çalışması sayesinde, insanlara istediğini veren bir hizmet anlayışına sahiptir.  Evden eve nakliyat  insanların en büyük Önem verdiği Hizmet aracıdır. Böyle özel ve önemli bir görevin insanlara sorunsuz ve güler yüzlü ulaşması da ayrı bir güzelliktir. Altaş Nakliyat çok köklü bir Nakliye Sektörü olduğu için halkına bu hizmeti uzun zamandır vermenin de mutluluğunu yaşamaktadır. İnsanların da bu çalışmaları takdir ederek Altaş Nakliyat’la Taşınmaları da bu başarının nasıl ortaya çıktığını göstermektedir.