Bursa Ambalaj ve Paketleme Hizmetleri

Profesyonel bir ekip ve eşya cinsine göre değişen muhtelif ambalaj malzemeleri ile titiz bir çalışma ortaya koyup, siz eşya sahiplerinin zahmetsiz bir taşıma gerçekleştirerek derin nefes alabilmenizi sağlamak, biz nakliye şirketlerinin de size en sağlıklı hizmeti vermiş olmanın gururunu yaşayabilmek en önemli ve değişmez hedefimizdir.

Bursa Evden Eve Nakliyat olarak evden eve nakliyat, ofis taşıma, ticari firmaların nakliyat işlemlerini büyük bir titizlilikle yapmaktayız. Nakliyat sırasında eşyaların kolilenmesi ve paketlenmesi nasıl yapıldığı hakkında sizlere bilgi vereceğiz.


Bursa Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmeti’ni 1992’den buyana sorunsuz ve sınırsız hizmet vermektedir.Şehirlerarası Nakliyat‘ ta dikkat etmeniz çok şeyler vardır. Bunların başında korsan nakliyeciler gelmektedir.Firmamızın şehirlerarası nakliyat araçları son teknolojinin son model araçları olup eşyalarınız hasarsız taşımaktadır.Kurumsal kimliğimizle güvenilir lider ender firmalardanız.Bizinle taşınmanın keyfini çıkarın.Eşyalarınaza zarar gelmeden size istediğiniz yere ulaştırıyoruz.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Özelikle yaz sezonunda memur vatandaşlarımız tahininden dolayı taşıma zorunda kalıyorlar.İşte firmamız sadece memurlara değil bütün Türkiye’ye şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.Firmamız 1986 yılından bu yana Şehirlerarası Nakliyat hizmeti vermektedir.Eşyalarınız Garantili ve sigortalı bir şekilde nakledilmektedir. Sizde yıların deneyimi ile taşının içiniz rahat olsun.Fiyatlarımız makul uygun olmaktadır. Taşınmaya karar verdiğinizde 4 gün önceden firmamızla iletişime geçip yer ayırtabilirsiniz.


Bursa Sigortalı Taşımacılık

Artık bilinçaltımıza yerleşmiş olan bir söylemdir “sigortalı taşımacılık” sözü. Bu konuda hem firmalar hem de müşteriler çok az şey bilmektedir esasında. Firmalar, sigortalı taşıma yapıyoruz derken bilerek veya bilmeyerek hem kendilerini hem de müşterileri yanlış yönlendiriyorlar. Bu yazımız hem nakliyeciler hem de evini taşıtacaklar için çok önemlidir. Sigortalı taşıma kavramı sadece ve sadece şehirlerarası eşya nakli esnasında trafik raporuyla sabit olan bir kaza sonrası oluşan hasarlarda devreye girmektedir. Hiçbir sigorta şirketi yükleme ve boşaltma esnasında oluşacak hasarları karşılamaz zira düşündüğümüz vakit her taşımanın başlangıcına ve bitişine bir eksper tayin etmek gerekecektir.

Sigorta şirketleri 2.el eşyaya sigorta yapmazlar ancak eşya orijinal ambalajında ise istisnalar oluşmaktadır. Bu noktada gerek şehir içi taşıma olsun gerekse şehir dışı taşıma olsun sigortalı taşımacılık güvencesi sadece aracın kaza yapması sonrasında gerçekleşmektedir. Geri kalan kısımda tamamen firmanın ne kadar güvenilir olduğuna kalmıştır.


Bursa Depolama Hizmetleri

Eşya Depolama Maddi kar ve güvenlik amaçlayan bir hizmet olup ev eşyası, makine, otel, motel, tatil yöreleri gibi sezonluk işletmelerin eşyalarının sigortalı olarak depolanması hizmetidir. Biz Altaş Eşya depolama olarak Bursa ev eşyası depolama ve eşya depolama hizmetini kusursuz olarak 30 yıl dır bu yana vermeye devam etmekteyiz. 500 ü aşkın iş yeri ve 2000 i aşkın ev eşyası depolama hizmetimiz ile edindiğimiz tecrübeleri sunduğumuz tüm hizmetlerde kullanmaktayız.

Ve yapmıs oldugumuz bu hızmetler mizyonumuz geregi hıç bir musterımızı üzmeksınızın onların direktifleri göz önunde bulundurularak yapmaktayız .En büyük sorumluluğumuz ise depolarımız üst sınırda güvenlikli olmasıdır. Olması gerekenden fazlasıyla müsteri memnuniyetini istediğimiz için cok nadir şikayet alırız Siz müşterilerimiz istediğiniz zaman gelip gerek depolarımız gerekse ofislerimizde misafirlerimiz olabilir bi kahvemizi içer yapılması gereken yada sizin önereceğiniz tavsiyelerin doğrultusunda muhabbet edilebilir.


Eşyalarınız mı taşınacak ? Bizi Hemen Arayın 0 224 223 21 94