bursa evden eve nakliyat altaş paketleme
Bursa Askılı Taşımacılık
19 Ocak 2016
bursa evden eve nakliyat altaş ambalajlama
Bursa Paketleme Hizmetleri
19 Ocak 2016

Bursa Ofis Taşımacılığı

bursa evden eve nakliyat altaş özel ambalajlama

Bursa Ofis Taşımacılığı

Bursa’nın En İyi Ofis Taşımacılığı Hizmetlerinde ALTAŞ Nakliyat Farkı!

1986 yılından bu yana taşımacılık hizmetlerine başlayan Altaş Nakliyat ailesi, ilk olarak ev taşımacılığı ile adını tüm Bursa da duyurmuştu. İlerleyen zamanlarda kurumsal taşımacılık hizmetlerine yönelen firmamız yılların geçmesi ile ve ülkede oluşan kalkınma ile yeni küllerin, iş sahalarının açılması ile ofis taşımacılığı hizmetine yönelmiştir. 1986 yılından tam olarak oturtulan sistem ile hizmet sektörüne atılan firmamız günümüze kadar Türkiye’de ve Dünyada tanınan binlerce firma ile ortaklaşa taşımacılık hizmetleri sunmuştur. Kurumsal müşteri potansiyeli geniş olan nadir nakliyat şirketlerinden biri haline gelen firmamız günümüzde hiç zorluk çekmeden müşterilerin gözü kapalı olarak ofislerini, iş yerlerini, depolarını ve fabrikalarını taşıtır hale gelmişlerdir. Bu eser elbette geçmişten bu yana kurumsal taşımacılık hizmetlerine başlamadan önce de olmak üzere müşteri memnuniyetine dayanan iş anlayışı sayesinde olmuştur.

 

Altaş Ofis Taşımacılığı, 1986 yıllarında diğer sektörlerde olduğu gibi az olan rakipler ile hizmet devam etmiştir. Fakat günümüzde diğer taşıma alanları dâhil olmak üzere yoğun bir rekabet söz konusu olmuştur. Bu yüzden firmamız da bu rekabetten üstün çıkmak için teknolojinin de vermiş olduğu imkanları geçmişten beri edindiği vizyon ve misyon anlayışı ile birleştirerek hizmetlerine devam etmiştir.

 

Bursa Ofis taşımacılığı hizmetlerinde firmamız her zaman profesyonelce hareket etmektedir. Bu hareketi sağlayan profesyonel elemanları ve geniş araç filosu ile sürekli olarak geliştirmektedir. Firmamız Bursa ‘da gelişen hizmet anlayışını artık tüm ülkeye taşımaya karar vermişti. Altaş nakliyat ile yapılan tüm ofis taşımacılığı hizmetleri başarılı bir şekilde gerçekleşmektedir. Bunu nasıl anlarım diyorsanız? Tek yapmanız gereken firmamızın referanslar listesini takip edebilirsiniz. Firmamız 1986 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Altaş nakliyat güvencesi ile yapılan tüm ofis taşıma hizmetlerinde profesyonelce gerçekleştirmektedir. Sizde Altaş nakliyat güvencesi ile hareket etmek isterseniz tek yapmanız gereken firmamızın kurumsal web adresinden firmamız ile iletişime geçmeniz. Ofis taşımacılığı hizmetlerinde yıllarını bu sektöre adayan Altaş nakliyatın ofis taşımacılığı alanına girerek istediğiniz tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için https://www.altasevdeneve.com/teklif-al/ adresine başvurmanız yeterli olacaktır.

Ofis Taşıma

Altaş Nakliyat Ofis Taşıma işlemi yapılmadan ofisinizdeki eşya tespiti yapılarak ofis eşyaların detayı net olarak saptanır EKSPERTİZ hizmetimiz ücretsiz yapılır.Ekspertiz raporu doğrultusunda bir ofis taşınma programı yapılır, yapılan ofis taşıma programı çerçevesinde, Tüm masalar, dolaplar yeni taşınacak ofisteki yerlerine göre numaralandırılır, yükleme işleri bu numaralandırma doğrultusunda yapılır yeni ofisteki yerleştirme karmaşası önlenmiş olur.Bilgisayar ve elektronik eşyalar ayrı ayrı paketlenir, monte, de ‘montaj işi gerektiren mobilyalarınız marangozlarımız tarafından yapılır.Ofis Dolap, masa, arşivlerdeki tüm dosya ve klasörler koli vb. ambalaj Ofis taşıması (ofis nakliyesi) konusunda doğru adres: Altaş Nakliyat.

Şirketinizi ister bulunduğunuz şehir içinde farklı bir yere ya da dilerseniz farklı bir şehire taşımak durumunda kaldığınızda firmamızla irtibata geçmeniz yeterlidir. Altaş Ofis Nakliyat olarak size iş başlangıcından sonuna kadar her aşamada memnuniyetle rehberlik edeceğimizden emin olabilirsiniz. Sizin için güzel bir rehber hazırladık. Bu rehber ile aklınızdaki tüm soru işaretlerinin cevaplarını aşağıda bulacaksınız.Ofis Taşımacılığında Süreç Nasıl İşliyor?Ücretsiz Expertiz Hizmeti Ofis ve banka taşımalarında ilk önce “Ücretsiz Expertiz” uygulaması yapılır. Yetkili expert personelimiz ofisinize gelerek incelemelerde bulunur. Burada amaç ofis eşyalarınız için doğru büyüklükteki araçların tespiti, yeterli sayıda personelin istihdamı (marangoz vb…) ve gerekli ambalaj malzemenin doğru olarak belirlenmesidir. Expertiz hizmeti ile sonradan yaşanabilecek sorunların önüne baştan geçilmiş olur. Bu etüd sonucunda oluşan fiyat teklifimiz firma yetkilisine sunulur. Karşılıklı anlaşma sonrası diğer aşamaya geçilir.Sigorta ve Sözleşme Taşınacak eşyalarınız oluşabilecek muhtemel hasarlara karşı firmamız Altaş Nakliyat tarafından sigortalanmaktadır. Böylece taşınma işleminizi herhangi bir zarara uğramadan gerçekleştirmiş olursunuz. Sigorta işlemleri yapılır ve karşılıklı olarak sözleşme imzalanır.Taşınma Öncesi Dikkat edilmesi gerekenlerAşağıdaki önlemleri almanız sağlıklı ve hızlı bir ofis taşıma imkanı sağlayacaktır: Taşınmasını istemediğiniz eşyalarınızı ayrı bir yere ayırmalısınız. Herhangi bir karışıklığa mahal vermemek için özel eşyalarınızı kolileyip üzerlerine içindekiler listesi oluşturmalısınız. Elektronik eşyaların üzerine kime ait olduğunu bildiren etiketler vurmalısınız Belli bir düzen dahilinde önce demirbaşlarınız taşınacak ardından da kolileriniz taşınmaya devam edecektir.

Temiz ve Hijyenik Ambalajlama Altaş Nakliyat Ofis nakliyesi işinizi güven içinde sağlayabilmemiz için tüm ofis eşyalarınız büyük bir titizlikle ambalajlanır. Böylece sizin için önemli olan dosya ve evraklarınız maksimum güven içinde taşınmış olur. Tüm ofis eşyalarınız, malzemenin cinsine göre uygun malzemelere sarılır ve kolilere konulur. Bilgisayar ve diğer elektronik eşyalar ayrıca paketlenir.Kolaylık, Sistem ve Hız Altaş Nakliyat

Ofis ve büro taşımacılığı
işini bilhassa zaman hassasiyeti olan firmalar için hızlı gerçekleştiririz. Bunun için şu hususlara dikkat edilir:

* Karşılıklı belirlenen günde Altaş Nakliyat, ofisinizin titizlikle, güven içinde ve hızlı bir şekilde taşınabilmesi için gerekli personeli, araçları ve malzemeleri ayarlar.
* Ofisin oda oda ve belli bir sistem için taşınması sağlanır.
* Kolilerin üzerine o odanın sahibinin adı soyadı yazılır. Böylece muhtemel karışlıkların önüne geçilmiş olur.
* Dolap ve masa gibi eşyaların daha hızlı demonte olabilmesi için marangozumuz şarjlı aletler kullanılmaktadır. Eşyalarınız personelimiz tarafından, yeni mekanınızda sizin istediğiniz şekilde yerleştirilmektedir.

Tüm bunları gerçekleştirerek Altaş Nakliyat , iş kaybına uğramadan ofisinizi güven içinde yeni yerine taşımış olacaktır.Parolamız: Profesyonel ofis taşımadır.

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için para kazanmaktan daha önemlidir. Altaş Nakliyat olarak yeni yerinize huzur içinde yerleşmenizi önemsiyoruz. Ofis ve büro taşımacılığı hizmeti verdiğimiz şirket ya da şahısların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen göstermek prensibimizdir. Sistemli ve profesyonel taşımacılık hizmetimizle işlerin zamanında ve doğru yapılmasını sağlamaya gayret ediyoruz. Müşterilerimizin ofislerinin taşınma taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap verme anlayışıyla çalışırız. Ofisten ofise nakliyathizmetlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunarız. Tüketicinin beklentilerini karşılamak için Altaş Nakliyat Ofis Nakliyat, Avrupa standartlarında bir sistem geliştirmiştir. Eğitimin sürekliliği, ofis teknolojisi gelişimine yeni paketleme ve taşıma yöntemleriyle cevap verebilmemiz açısından önemlidir. Çağdaş çalışma mekanlarınız sizi iş kaybına uğratmadan taşınır. Altaş Nakliyat ofisten ofise taşıma sistemi, ambalajlama, taşıma, monte ve demonte çalışmalarına da yenilikler getirmekte ve büyük kolaylık sağlamaktadır. Şirket taşımacılığı özen ve dikkat gerektiren bir iştir. En başından itibaren problemlerin önüne geçilmesi ve gerekli önlemlerin alınmasıgerekir.Güvenilirlik Altaş Nakliyat tercih eden şirketlerin ofisleri güven içinde ve daha kolay taşınmaktadır. Bu konuda referanslarımızın firmamız için yaptıkları yorumları okuyabilirsiniz. Altaş  Nakliyat ofis taşımacılığında da adından söz ettirmiştir. K3 belgemiz bulunmaktadır ve bu belge önemli bir belgedir. Ama maalesef sektörümüzde bu belgeye sahip olmadan şirket taşıma işini gerçekleştirmeye çalışan çok sayıda firma bulunmaktadır. Bu hususa dikkat etmeniz sizin lehinizeolacaktır.Tecrübe: Yılların deneyimiFirmamız ofis taşımacılığında büyük başarılara imza atmıştır. Bunu referanslarımız içinde yer alan büyük şirketler de ispatlamaktadır. Bu iş evden eve nakliyattan daha titizlikle yerine getirilmesi gereken bir iştir. Firmamız her büyüklükteki ofis veya büroları güven içinde taşıyabilmektedir. Büyük firmalarda IT ekipmanlarının; çelik kasa vb eşyaların taşınması daha fazla risk taşımaktadır. Bu konuda nakliye firmasının yeterli modern ekipmanlara ve uzman ekibe ihtiyacı vardır. Ofisinizi sadece aynı şehir içinde değil şehirlerarası olarak da taşıyabiliriz. Sektörümüzde ofis ve işyeri taşımacılığında eski ve köklü firmalardanız. Birçok ofiste bulunan yüksekOfis Taşıma işlemi yapılmadan eşya tespiti yapılarak eşyaların detayı net
olarak saptanır (ekspertiz). Bu hizmetimiz ücretsiz yapılır.
Ekspertiz raporu doğrultusunda bir taşınma programı yapılır. Yapılan ofis taşıma programı çerçevesinde;Tüm masalar, dolaplar ve yeni taşınacak ofisteki yerleri numaralandılır. Yükleme işleri bu
numaralandırma doğrultusunda yapılır bu şekilde yeni ofisteki yerleştirme karmaşası önlenmiş olur. Tüm Dosya ve klasörler paketlenir. Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için hava baloncuklu naylonlarla ambalajlanması ve köşelerine koruyucular yerleştirilmesi işlemleri yapılır. Büro  eşyalarınız yeni ofisinizde departman ve kod numarasına göre sizin istediğiniz şekilde elemanlarımız tarafından yerleştirilir. Bilgisayar ve elektronik eşyalar ayrı ayrı paketlenir.

Ofis Taşımacılık

Ofis  veya büro taşımadan  nakliyat  veya Altaş nakliyat güvenilir bir taşıma  her zaman mukun dur Bursa dan  hangi semt olurusanız Farkı etemz biz ofislerniz en iyi  elmenlar  taşımak için elmidenizden gelen her şeye yapımak  tayiz Ofis Büro Nakliyesi Ofis nakliyesi nde yapılacak ekspertiz sonucunda kaç günde taşınabileceğimi, evrak paketlemesi için gerekecek koli miktarı, elektronik eşyaların ve para kasalarının taşıma şekli (kayışlı personel gerekip gerekmeyeceği, vinç kullanımı), ofis nakliyesinde kullanılacak araç büyüklükleri,büro taşıma programına göre gönderilmesi gereken ekip büyüklükleri, tüm operasyon süreçlerine nezaret edecek operasyon uygulama şeflerinin dikkat etmesi gereken hususlar, sigorta miktarı ve ofis taşıma fiyatı belirlenir. Mutabakat sağlanması halinde sözleşme yapılarak ilgili günlerde operasyon tamamlanır.

Ofisinizdeki eşyalarınızın ve evraklarınızın ne kadar değerli olduğunu en önemlisi faal halde çalışan bir işletmenin hızlı ve güvenli bir şekilde taşınması gerektiğini, sizin için zamanın ne kadar değerli olduğunu çok iyi biliyoruz. Faaliyet Alanlarımız içinde İşyeri taşıma, Ofis taşıma, Büro taşıma, Stant ve Fuar taşıma birde Fabrika taşıma hizmetleri bulunmaktadır. 0224 223 21 94 – 0535 675 44 65 Ofis Taşıma Firmaları denince ilk akla gelen Ofis Taşıma şirketi olur.

Hepimiz taşınacağımız Büro veya Ofisinizin temiz olmasını isteriz fakat Ofisde bir önceki ikamet eden işletmeler hayalimizdeki temizliği ve hijyeni bırakarak gitmemiş olabilirler. Bu seferde molozlar sıva veya boya kirleri gibi inşaat atıkları ile karşılaşabiliriz. Şirketimiz yeni mekanınızı sizi taşımadan bir gün önce sizin istediğiniz ölçülerde temizlik ve hijyene kavuşturarak sizi taşıyoruz. Ofis Temizliğinizide Biz Yapıyoruz.

Ofis Nakliyesinde Tarafımızdan verilen Hizmetler:

•Bilgisayarlar seyir esnasında vibrasyondan etkilenmemesi için dolgu maddesi olarak kullanılan battaniye ile sarılıp karton kolilerde taşınır.

•Karışıklığa neden olmaması için evraklar sırasıyla departman, isim, raf, ve kat unsurlarına göre etiketlenir. Yeni adreste mimari yerleşim projesine göre ilgili noktaya götürülür ve personelin masa üstü evrakları hariç raflara yerleştirilir.

•Mobilyalar battaniye iplerle sarılıp taşınır. Montaj demontaj işlemleri personelimiz tarafından yapılır.

•Para Kasaları ambalajlanarak kasa arabası veya transpalet yardımıyla kat içlerinde yer değiştirilerek, merdiven veya asansör vasıtasıyla zemine indirilip araca yüklenir. Depo, fabrika gibi yürüyüş mesafesinin uzun olduğu yerlerde forklift kullanılabilir. Merdiven veya kapı genişliğinde sorun varsa vinç kullanılarak sorun aşılır.

•Çiçekler büyüklüklerine göre koli veya fıçılar içinde taşınır.

•Ups, fotokopi makinesi gibi elektronik eşyalar battaniyelerle sarılıp koli içinde taşınır.

•Resim, tablo, duvar aksesuarı gibi eşyalar battaniye veya balonlu naylonla sarılıp koli içinde taşınır.

•Büyük masa camları kartonla sarılıp merdivenlerden indirilir ve araç içinde bağlanarak nakledilir.

•Mutfak kırılacakları balonlu naylonlarla sarılıp fıçı içinde taşınır.

•Gemi maketi, bina maketi vb. maketler battaniye, iple sarılıp dik konumda taşınır.

•Heykeller battaniye ve kartonla sarılıp taşınır.

 

Ofis Nakliye sinde Tarafımızdan Verilmeyen Hizmetler:

•Elektrik bağlantısı gerektiren işler

•Sıhhi tesisat işleri

•Duvardan duvara halıların kesilip uydurulması

•Klima split ve ünitelerinin montaj ve demontajı